Akceptacja

Szanowny Użytkowniku,

z uwagi na wejście dnia 25.05.2018 r. w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych zawartymi w poniższym linku.

Praca – Hodowla Roślin Strzelce Grupa IHAR / Tworzymy Postęp w Rolnictwie

FORGOT YOUR DETAILS?

Każdą osobę zainteresowaną udziałem w niniejszej rekrutacji prosimy o wysłanie CV lub wypełnionego kwestionariusza osobowego:
- w formie papierowej na adres naszej siedziby, tj. Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR, ul. Główna 20, 99-307 Strzelce
lub
- w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@hr-strzelce.pl.

Informujemy, iż wysłanie CV oznaczać będzie wyrażenie przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w zakresie szerszym niż wynika to z przepisów prawa pracy.Jeśli nie chce Pan/Pani wysyłać CV prosimy
o
wypełnienie i wysłanie kwestionariusza osobowego w formie papierowej lub elektronicznej. Kwestionariusz osobowy można pobrać z naszej strony internetowej: hr-strzelce.pl/praca/kwestionariusz

Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR

ul. Główna 20, 99-307 Strzelce

        Spółka jest czołową polską firmą hodowlano-nasienną. Głównymi kierunkami działalności firmy jest hodowla twórcza i zachowawcza nowych odmian
oraz
produkcja i sprzedaż kwalifikowanego materiału siewnego.

W związku z dalszym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn rolniczych

Miejsce pracy: Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR

Oddział Małyszyn w Gorzowie Wlkp.

Opis stanowiska:

·       operator ciągników i maszyn rolniczych (uprawa, transport, wykonywanie oprysków, nawożenie, omłot);

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • motywujący system wynagradzania;
  • nowoczesne narzędzia pracy;

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. T, B+E, ewentualnie C+E;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Osoby zainteresowane udziałem w niniejszej rekrutacji prosimy o wysłanie CV lub wypełnionego kwestionariusza osobowego:

           ·    w formie papierowej na adres naszej siedziby Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR, przy ul. Głównej 20, 99-307 Strzelce,

lub

    ·    w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@hr-strzelce.pl.

Informujemy, iż wysłanie CV oznaczać będzie wyrażenie przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w zakresie szerszym niż wynika to z przepisów prawa pracy.

Jeśli nie chce Pan/Pani wysyłać CV prosimy o wypełnienie i wysłanie kwestionariusza osobowego
w formie papierowej lub elektronicznej.

TOP